Ayna PD

Çalışma Alanlarımız

Genç Yetişkin, Yetişkin, Yaşlılık Dönemi

Genç yetişkinlik, ergenlik ve yetişkinlik dönemleri arasında bir geçiş evresi olarak değerlendirilir. Bu dönemde yaygın olarak kişinin kendisi ile toplum arasında fikir ayrılıkları yaşanabilir. Kişi önündeki seçenekler karşısında bunaldığını, bütün bunların fazla boğucu geldiğini hissederse, seçenekleri azaltmak ve gerçekten ne istediğini keşfedebilmek için psikolojik desteğe ihtiyaç duyabilir.

detaylı bilgi

Bebeklik, Çocukluk, Gençlik Dönemi

Bebeklik dönemi, çocuğun kişiliğinin temellerinin atıldığı dönemdir. Genellikle çocuk günlük yaşamda veya okulda belirgin sorunlar yaşayıncaya kadar çocuğun gelişimsel gecikmeleri fark edilemeyebilir.

detaylı bilgi

Kurum yönetimiyle yapılan görüşmelerde kurum değerleri ve hedefleri üzerinde çalışılır. Kurum çalışanları (rastgele oluşturulan gruplar) ile yapılan görüşmelerde kurumun ihtiyaçları belirlenir. Elde edilen sonuçlar doğrultusunda o kurumun yapısına uygun olarak eğitim programları hazırlanır.

detaylı bilgi

Bu eğitimde hedef; danışmanların danışma ortamında yaşanan zorluklarla baş etmeyi öğrenmeleri, kendi ihtiyaç ve motivasyonlarının danışma ortamına etkilerini fark etmeleri, etkili yardım edici ilişkiler geliştirmeleri ve danışma ortamının yapılandırılmasında deneyim kazanmalarıdır.

detaylı bilgi

Bu eğitim programında kurumun yapısı, beklentileri, ihtiyaçları ve hedefleri doğrultusunda hazırlanan programla kurumun daha etkin ve verimli bir işleyiş içinde olması hedeflenmektedir.

detaylı bilgi

calisma-alanlarimiz-inside

Ayna PD

Bülten